o kompanii

o kompanii

VISTA  —  jest firmą białoruskiego pochodzenia z bazą produkcyjną w Polsce. Ma ponad 10 lat doświatczenia na rynku międzynarodowym i swiadczy usługi po realizacji materiałów opakowaniowych do kwiatów i prezentów. Wytwarza produkty, wykorzystując oryginalne pomysły i aktualne światowe trendy w branży florystycznej i opakowaniowej, dysponując własnym sprzęntem drukarskim wysokiej klasy, co pozwala szybko reagować na żądania rynku i realizować modne projekty w jak najkrótszym czasie.  

PRODUKTY

Folia matowa

Folia matowa idealnie nadaje się do tworzenia pieknych bukietów i pakowania prezentów. Ma dużą palete kolorów na każdy gust i jest wodoodporną. Jeżeli macie ochotę na twożenie czegoś oryginalnego, to folia matowa idealnie kombinuje się razem z przezroczystej i proszkowej folijami.

50-60 cm
9-10 m
30 rulonów
dowolny kolor z
systemu Pantone

Folia proszkowa

Folia proszkowa zebrała w siebie wszystkie zalety, które może posiadać folia. Ona pociąga swoim satynowym blaskiem, jest odporna na wodę, łatwo przyjmuje i utrzymuje kształt i zawsze ma reprzentacyjny widok. Aksamitna tekstura nada kazdemu bukietowi reprezentacyjny wygląd, a szeroka paleta kolorów zadowoli nawej najbardziej subtelnych koneserów.

50 cm
9-10 m
30 rulonów
dowolny kolor z
systemu Pantone

Folia designerska

Folia jest wytworzona z innowacyjnych materiałów, które staną oryginalnym i wygodnym rozwiązaniem do pakowanie bukietów i prezentów. To innowacyjny produkt na rynku, który jeszcze nie ma analogów i jest produkowany na bazie papieru inteligentnego (FPO SP), który stosuje sie w przemysle spozywczym do pakowania żywności.

Folia może byc wytworzona w wersji matowej i metalizowanej.

70 cm
50 cm
10 sztuk w
opakowaniu
wszystkie designy
możecie zobaczyć
na stronie internetowej
vistapack.com.ua

PRODUKTY

Матова плівка

Folia matowa idealnie nadaje się do tworzenia pieknych bukietów i pakowania prezentów. Ma dużą palete kolorów na każdy gust i jest wodoodporną. Jeżeli macie ochotę na twożenie czegoś oryginalnego, to foli amatowa idealnie kombinuje się razem z przezroczystej i proszkowej folijami.

50-60 cm
9-10 m
30 rulonów

dowolny kolor z systemu Pantone

Folia proszkowa

Folia proszkowa zebrała w siebie wszystkie zalety, które może posiadać folia. Ona pociąga swoim satynowym blaskiem, jest odporna na wodę, łatwo przyjmuje i utrzymuje kształt i zawsze ma reprzentacyjny widok. Aksamitne tekstura nada kazdemu bukietowi reprezentacyjny wygląd, a szeroka paleta kolorów zadowoli nawej najbardziej subtelnych koneserów.

50 cm
9-10 m
30 rulonów

dowolny kolor z systemu Pantone

Folia designerska

Folia jest wytworzona z innowacyjnych materiałów, które staną oryginalnym i wygodnym rozwiązaniem do pakowanie bukietów i prezentów. To innowacyjny produktem na rynku, który jeszcze nie ma analogów i jest produkowany na bazie papieru inteligentnego (FPO SP), który sie stosuje w przemysle spozywczym do pakowania żywności.

Folia może byc wytworzona w wersji matowej i mmetaaalizowanej.

70 cm
50 cm
10 sztuk w opakowaniu

wszystkie designy
możecie zobaczyć
na stronie internetowej vistapack.pl

Хочете дізнатися більше?

З більш детальною інформацією про компанію та її асортиментом Ви можете ознайомитися на сайті/в каталозі натиснувши дану кнопку.